Online Dersler ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular (Lütfen okuyunuz.)

For English

Derslere nasıl katılırım?

Derslere katılmak için mevcut stüdyo üyeliğinizi aktive etmeniz ya da yeni online üyelik sistemimize dahil olmanız gerekmektedir. Üyelik kaydınız gerçekleştikten sonra sizlerle haftalık olarak e-posta yoluyla paylaşacağımız ders programı ve linkleri ile istediğiniz derse katılabilirsiniz.

Üyenizim ve devam eden paketim var, derslere katılabilir miyim?

Halihazırda devam eden paketiniz var ise bu paketi online üyelikli sistemde kullanabilir ve derslere katılabilirsiniz. Üyeliğinizi aktive etmek için nefessyogaonline@gmail.com adresine e-posta atmanız gerekmektedir.

Üyeniz değilim, nasıl online sistemdeki derslere katılabilirim?

Online üyelikli sistemde sunduğumuz farklı paket seçeneklerini inceleyerek, seçtiğiniz paket için ödemenizi gerçekleştirerek, İsim-soyisim, telefon bilgilerinizi dekont ile birlikte bize nefessyogaonline@gmail.com adresine ulaştırmanız gerekmektedir.

Üyeliğimi istediğim zaman başlatabilir miyim?

Haftalık ve aylık üyeliklerimiz her hafta Pazartesi itibariyle başlıyor olacak. Eğer hafta ortasından sonra online sisteme üye olmak isterseniz Cuma-Cumartesi-Pazar günlerini kapsayan indirimli “Haftasonu Paketini” alabilirsiniz. Gün içerisinde 12:00’den sonra alınan paketler ertesi gün aktive olacaktır.


Üyeliklerde dondurma hakkı var mı?

Haftalık ya da aylık olarak alınan online üyelik paketlerimizde dondurma hakkı bulunmamaktadır.

Haftasonu paketi için ödemeyi yaptım, ancak EFT/ Havale saatini kaçırdım, derslere katılabilirim?

Ödeme emri görselini nefessyogaonline@gmail.com adresine iletmeniz durumunda ertesi günlerin ders programını sizinle paylaşıyor olacağız.


Zoom Programını nasıl kullanırım?

Zoom programını bilgisayar ya da telefonunuza kurarak web sitemizdeki linklere tıklayarak kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için hazırladığımız sayfayı inceleyebilirsiniz.
https://bit.ly/2y6uFq5

Derslere kayıt gerekli midir?

Derslere giriş için üyelik işlemlerini tamamlamanız gerekmektedir. Üyeliğiniz tanımlandıktan sonra size ileteceğimiz ders programı linklerine ile doğrudan derslere katılabilirsiniz.


Üyelik paketim ne olacak?

Stüdyomuz açıldığında üyelerimizin kullanamadıkları üyelikleri için mağdur kalmayacakları bir yöntem uygulayacağız. Bu konuda sizlere bilgi vereceğiz.


Derse girmeden önce ödemeyi yollamalı mıyım?

Evet, ödemeyi yaptıktan sonra ödeme dekontunu ve kişisel bilgileriniz de nefessyogaonline@gmail.com adresine e-posta yoluyla iletmeniz gerekmektedir. O günün derslerine giriş linklerini ödemeye ilişkin dekont elimize ulaştıktan sonra (12:00’den önce) sizlerle paylaşıyor olacağız. Eğer e-postanız 12:00’den sonra ulaşır ise üyeliğiniz ertesi gün aktive olacaktır.

Hesap bilgilerine nasıl ulaşabilirim?

Hesap numarası bilgilerimiz için nefessyogaonline@gmail.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

How do I join classes?

To join the classes first you need to activate you current membership or join our online membership. After you finish your registration we would send you weekly program with classes link via e-mail.


I have a membership already, can I join the classes with this membership?

If you have a current membership you can use this for online program. You can activate your membership via e-mail to nefessyogaonline@gmail.com.

I am not a member, how do I join the online classes?

You can choose from our online membership options. Transfering the money for the package and sending us an e-mail with your contact information(Name-surname, phone, e-mail) and bank receipt.

When can I start my membership?

Memberships would be starting from Monday. If you want to start after mid-week, we recommend you to have “Weekend Package” covering Friday-Saturday and Sunday classes. Packages bought after 12:00 would be activated following day.


Can I suspend my membership?

No suspension for the online packages.


I made the transfer but I missed the working hours, can I join the class now?

If you send us the bank receipt order via mail to nefessyogaonline@gmail.com, we would be sending you the following days’ program links.


Is it necessary to register for every class?


You have to complete your registration for the membership.(Bank receipt, contact information) After you are registered as a member you would be having links to your e-mail.


How do I use the Zoom Program?

You can use the by installing Zoom program on your computer or phone. More info how to use Zoom is here.


What about my membership package?

When our studio opens, we will find a solution for our members that they will not suffer for their memberships that they couldn’t use. We will inform you about this soon.


Should I be paying before I enter the classes?

Yes, firstly you have to send bank receipt and contact information to nefessyogaonline@gmail.com via e-mail. We would be sharing the program links of that day with you as we receive your e-mail for the transfer before 12:00.


How can I access the account information?

Please contact us for account information via nefessyogaonline@gmail.com

Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Evde / At Home