Görüntülemekte olduğunuz etkinliğin tarihi geçmiştir.
Güncel etkinliklerimizi görmek için lütfen tıklayın.

Stüdyoya gelemediğim günlerde de evde yoga yapmak istiyorum, ya da tam da yogaya başlamıştım/devam ediyordum, iş yoğunluğu yüzünden bazen derslere yetişemiyorum ama yogaya ara vermek istemiyorum ya da bir zamandır evde yogaya başlamak istiyordum diyorsan yalnız başına günlük 30 dakikalık veya 1 saatlik bir uygulamaya başlamak için bir atölye sunuyoruz.

Her gün yapacağınız uygulamanın nasıl bir akışı olabilir? Hangi poz grupları var? Bu poz gruplarının tanıtımı, bunlarla nasıl bir akış oluşturulabilir? Güvenli bir uygulama olması için nelere dikkat etmek gerekir?

Ve hepsinin ötesinde bu atölyede her gün düzenli uygulamanın önündeki fiziksel ve psikolojik engelleri konuşup tartışacağız.

Kimler Katılabilir?

Bu atölye her seviyeden katılımcıya açıktır.

Arzu'nun notu: Bu atölyeden en çok yogaya bir süre önce başlamış, biraz aşinalığı olan ve kendi pratiğini oluşturmak için hevesli olanların faydalanacağını düşünüyorum.

Uzman: Arzu Sunam

Tarih ve saat: 19 Kasım 2017 / 14:30-17:30

Atölye ücreti: 100 TL + KDV (Nefess üyelerine 85 TL + KDV)

Atölyeye kaydınızı kesinleştirmek için 10 Kasım tarihine kadar atölye ücretini ödemeniz yeterlidir.

Rezervasyon için 0216 550 03 00 nolu numaradan bizi arayabilir ya da aşağıdaki kayıt formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Arzu Sunam Hakkında

Nisan 2011’de kuruluşundan itibaren Nefess Yoga’da dersler vermeye başladım ve Nisan 2012’den itibaren de Nefess Yoga'ya ortak oldum. Yoga dersleri vermeye devam ederken bir yandan da Nefess’in çizgisini bozmadan aile sıcaklığında bir yoga okuluna dönüşmesi yolunda çalışıyorum.
2011 yılından itibaren “Kendi Yoga Uygulamama Başlamak” başlıklı kendi kendine yoga yapmak isteyenlere yönelik haftasonu atölyeleri düzenliyorum. Mart 2016 itibariyle Yelina ile Temel Hatha Yoga Hocalık Eğitimi vermeye başladık, Toplam 2 eğitimde 45 kişinin yoga hocalığı yolunda ilk adımı atmalarına aracılık etmiş olduk.

Derslerimde öğrencilerimin yoga asanalarını bedenleriyle öğrenmelerini sağlayacak kadar tekrar, sinir sistemlerini rahatlatıp “an”a getirmeye yardımcı olacak akışlar, sınırlı konfor alanlarından çıkmalarına yol açacak kadar güç unsuru aynı zamanda kendi bedenlerini, nefeslerini, zihinlerini farketmelerini sağlayacak kadar sessizlik olmasına özen gösteriyorum.

Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Nefess Yoga