Görüntülemekte olduğunuz etkinliğin tarihi geçmiştir.
Güncel etkinliklerimizi görmek için lütfen tıklayın.

Arzu Sunam ile Yeni İleri Seviye "Hassasiyet" (Online)

Gentle is the new advanced*

9-16-23-30 Temmuz 2020 / Her Perşembe / 19:30-21:00

Duyumlarınla, duygularınla, kendinle olduğu gibi yakınlaşmaya, çabalamak yerine keyifle ilerlemeye bir davet... Nefesinle ve bedendeki duyumlarla yakınlaşırken asanalar aracılığı ile bu araştırmayı, yakınlığı ve farkındalığı beden hareket halinde iken sürdürmeye yönelik nazik bir pratik.

Kimler Katılabilir?

Duyumlarıyla, duygularıyla, kendiyle yakınlaşmaya ilgi duyan, bedenine hassasiyetle yaklaşmak isteyen herkes katılabilir.

*J. Brown

Buluşma Tarihleri ve Saati:

9-16-23-30 Temmuz 2020 / Her Perşembe / 19:30-21:00

Ücret: 120 TL (Arzu&Yelina 200 Saat Uzmanlaşma mezunlarına 100 TL)

Uzman: Arzu Rezzan Sunam

Yerinizi ayırtmak için aşağıdaki ön kayıt formunu doldurabilirsiniz. Size en kısa zamanda mail üzerinden geri dönüş sağlanacaktır.

Etkinliğe kaydınızı 9 Temmuz Perşembe günü saat 16:00'ya kadar ödemenizi yaparak tamamlamanızı rica ederiz.

Çalışma Zoom Platformu üzerinden gerçekleşecektir. Görüşmelerin linki sadece katılımcılarla paylaşılmaktadır. Katılımcıları görmek ve kişiye özgü yönergeler verebilmek adına sizleri görmek isteriz, ancak kameranız yok ya da kapalı tutmayı tercih ediyorsanız, atölyenin başlangıcında kameranızı açarak uzmanımız ile iletişime geçtikten sonra kameranızı kapalı tutabilirsiniz. Güvenli bir ortam yaratmamız ve bunu korumamız için bizlere yardımcı olmanızı rica ederiz.


Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Evde / At Home