Görüntülemekte olduğunuz etkinliğin tarihi geçmiştir.
Güncel etkinliklerimizi görmek için lütfen tıklayın.


Herkesin rahatlıkla katılabileceği bir workshop. Yoga tecrübesine gerek yok. Nefesle birlikte yapılan basit akışlarla yani poza girip çıkarak hatta bazen pozda birkaç nefes kalarak kasılı kasların gevşemesi ve zayıf kasların güçlenmesiyle bu bölgelere olan sirkülasyon artacak. Bununla bağlantılı olarak beden hareket ve esnekliğini geri kazanacak, duruş iyileşecek, iskelet sistemi yeniden hizalanacak ve sinir-kas sistemi mevcut hareket kalıplarının farkına vararak daha fonksiyonel hareket kalıplarını öğrenecek. Bütün bunların hepsi yaşam kalitesinin iyileşmesiyle ilgili.


Banu’nun özellikle bedene terapi amacıyla yaptığı workshop. Bel ve boyun fıtıkları ve bedendeki gerginliğe bağlı buralardaki tutulma … kendiniz için bir şeyler bulacaksınız. Belirli bir sorununuz olmasa da alt ve üst omurganın güçlenmesi ve esnekliği için gelin.

Çalışmanın son bölümünde Banu herkes için evde yoga uygulamasına hazırlık olan bir uygulama paylaşacak. Gelirken yanınızda kağıt ve kalem getirin lütfen.

İçerikle ilgili sorularınız için banucadirci@gmail.com mesaj atın.
Uygulama esnasında 15 dakika ara olacaktır.


Tarih: 17 Nisan 2016 Pazar

Saat: 14:30 - 17.00

*Ücret: 85 TL Nefess üyelerine: 75 TLBanu Çadırcı E-RYT, CYT
Yoga Terapist

2006 yılından beri tüm zamanlı yoga hocası.
IAYT-Uluslararası Yoga Terapist Derneği’nden onaylı sertifikaya sahip Türkiye’deki tek Yoga Terapist. Gary Kraftsow ile 500 saatlik Viniyoga™ Yoga Terapist eğitimini 2015 yılında tamamladı.
2013 yılında Gary Kraftsow ile 500 saatlik Viniyoga™ Hocalık Eğitimini tamamladı.
2012 yılında Leslie Kaminoff ile 72 saatlik online Yoga Anatomisi Eğitimini tamamladı

http://yogaanatomy.net/course/

www.banucadirci.com


Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Nefess Yoga