Görüntülemekte olduğunuz etkinliğin tarihi geçmiştir.
Güncel etkinliklerimizi görmek için lütfen tıklayın.

Üç Özel Kur olarak hazırladığımız maratonlardan ikincisi! 80 Saatlik Tao Vinyasa & Terapötik Pozlar Eğitimi'ne katılamayanlar, Tao Vinyasa akışlarını ve özellikle Terapötik Pozlar'ı merak edenler; pratiğine ara vermek istemeyenler, pratiğinde derinleşmek isteyenler! Nefess Yoga olarak, Mart-Nisan-Mayıs aylarında Tao Vinyasa & Terapötik Pozlar Maratonlarına başlıyoruz! Her maratonda tek bir Tao Vinyasa akışı ve Terapötik seri üzerinde duracağız. Akış ve serilerin neden, nasıl, nerede, hangi amaçlarla, hangi tavırlarla kullanabileceğinizi derinden inceleyeceğiz. Maratonlar, uzun meditasyonlar ve soru-cevap çemberi ile bitirilecektir. 3 günlük katılım şarttır. 2. Maratona katılmak için, 1. maratona katılmış olmanız şart değildir.

Etkinlik Tao Vinyasa ve Terapötik Pozlar'ın uygulamasını ve kullanım amaçlarını merak eden, deneyimlemek isteyen herkese açıktır.

Tarih ve saat: 22 Mayıs /15:00-17:00 23-24 Mayıs 2017 / 14:30-16:30*

Ücret: 150 TL+KDV. (Nefess Yoga Üyelerine ve Tao Vinyasa & Terapötik Pozlar Eğitimi'nden mezun olanlara 135 TL+KDV).

Eğitmen: Can Bora

*3 günlük katılım şarttır.

Atölyeye kaydınızı kesinleştirmek için 15 Mayıs'a kadar atölye ücretini ödemeniz yeterlidir.

Rezervasyon için 0216 550 03 00 nolu numaradan bizi arayabilir ya da aşağıdaki kayıt formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Can Bora Kimdir?

Çocukluğundan beri insan bedenini ve potansiyeli ni merak eden Can, üniversitede tiyatro ve dans okurken Ashtanga Yoga ile tanıştıktan kısa bir süre sonra, Kundalini Yoga yı deneyimledi. Artan beden enerjisi, değişen zihin-beden ilişkisi dikkatini çekti ve Ashtanga Yoga pratiğine birkaç sene devam ettikten sonra psikosomatik hareket teknikleriyle tanıştı -Skinner Release, Fasya Terapi, Craniosacral, Axis Syllabus, vs. İnsan algı sisteminin sanıldığından çok daha derin ve uzun olduğunu deneyimlemesi, gerçekliğin öngörüldüğünden daha da kapsamlı olduğunu fark etmesi ve sorgulaması -psikosomatik çalışmalara ara vermeden- yogaya olan ilgisini sürdürdü.

2011-2012 de Berivan Aslan Sungur un teşvikiyle burslu olarak Yin Yoga TT yi tamamladı. Bu süre boyunca, yoga, çaktırmadan Can ın hayatının daha derin ve sağlam bir parçası olmaya başladı. 2014 senesinde Berivan Aslan Sungur un Yin Yoga TT sinde asistanlığını yaptı. Aynı zamanda 2014 te Yiğit Zırtıloğlu ile AcroYoga eğitimine başladı. 2015’te ise Chris Chavez’le eğitimine başlamıştır.

Lise yıllarında Merkez Bilgi Alanı Vakfı - Sevgi Ersoy tarafından Reiki 3 olan Can, aynı zamanda Quan Yin 1-2, Kristallerle Şifa gibi uzun süreli enerji eğitimlerine katılmıştır. 2 senedir Barbara Ann Brennan ve Osho ekolünden, insan psikolojisi ve iç bilinaltı sistem dinamikleri üzerine özel danışmanlık almaktadır.

Can yogayı, kendisini ve insanı anlaması için en sağlam araçlardan biri olarak görüyor.Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Nefess Yoga