Görüntülemekte olduğunuz etkinliğin tarihi geçmiştir.
Güncel etkinliklerimizi görmek için lütfen tıklayın.


Alt dünyayı, tünellerimizi ve alanın izin verdiği kadar güç hayvanımızı (nagualimizi) açık bilinç halinde tanımak için bir çalışma olacak bu.
Davulun belli bir ritimle çalınması eşliğinde gerçekleşen bu çalışmanın niyeti rehberlik almak ve rehberlerle tanışmak.. Ön plandaki araştırma unsuru da var olan 5 duyumuzun farkındalığı.
Bu gerçekliğin farkındalığıyla başka bir gerçekliği deneyimleyeceğimiz bu çalışmaya sizleri davet ediyoruz.

Başlarken köklenmek üzere hareketli meditasyonlar ve nefes egzersizleriyle başlayacağız. Devamında şamanik yolculuğu deneyimleyeceğiz.

Not: Gelirken rahat kıyafetlerle gelin. Yanınızda kağıt kalem olsun. Çalışma sonunda bu deneyimi yazmak-çizmek çok yardımcı oluyor.

Tarih ve saat: 26 Mart Pazar / 20:00-22:00

Ücret: 80 TL+ KDV (Nefess Yoga üyelerine 70 TL + KDV)

Eğitmen: Ceren Yeşilbaş


Atölyeye kaydınızı kesinleştirmek için 20 Mart tarihine kadar atölye ücretini ödemeniz yeterlidir.

Rezervasyon için 0216 550 03 00 nolu numaradan bizi arayabilir ya da aşağıdaki kayıt formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.


Ceren Yeşilbaş Kimdir?


1980 Ankara doğumlu. Orta okul ve lise yılları Tevfik Fikret Lisesinde geçti. Bilkent Üniversitesi, güzel sanatlar fakültesi, iletişim ve tasarım bölümünü bitirdi. TV/sinema/reklam sektörüne 10 yıl boyunca reji olarak emek verdi. 2011 de yogayla tanıştı, Eğitimleri; Çağ Rical Gürle (Temel Yoga hocalık eğitimi 200 saat), Devrim Akkaya (Yin Yoga hocalık eğitimi 200 saat), Berivan Aslan Sungur (Yin Yoga hocalık eğitimi 100 saat)

Godfrey Deveroux, Meghan Currie, Clara Roberts-Oss çalışma fırsatı bulduğu diğer eğitmenlerden bazıları. Meditasyon ise hayatında farkındalık kanallarını ve algısını genişletiyor. Vipassana, dinamik meditasyon, zazen uygulamalarından bir kısmı.
Kontak Doğaçlama, Skinner Releasing tekniği, Butoh dansı hareket alanındaki diğer çalışma araçları. Defne Erdur, Tetsuro Fukuhara, Gonzalo Catalinas Gallego, Vangelis Legakis, Martin Keogh, Gabby Agis dans alanında çalıştığı eğitmenlerden bazıları.
Şamanik çalışmalardan büyük ilham alıyor. Vizyon arayıcısı. Lakota ve Maya geleneklerinde derinleşiyor.

Tüm bu araçlar sanat yolunda gelişimini destekliyor. Kişisel sergiler, kolektif performanslar, projeler de paylaşımlarından bazıları.
Kendi yolculuğunda tüm bu araçları harmanlayarak bu çalışmayı geliştiriyor.
Shamanic music
Meditation
EVENT TIPSNext Tip
Help People Find Your Page's Events
Reorder the tabs on Nefess Yoga's Timeline so Events is one of the first tabs.
Manage Tabs


Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Nefess Yoga