Görüntülemekte olduğunuz etkinliğin tarihi geçmiştir.
Güncel etkinliklerimizi görmek için lütfen tıklayın.

Damla Sakallı ile Hikaye Yazımı ve Yin Yoga Atölyesi (Online)

19 Aralık Cumartesi / 14:30-16:30 

Hikayeler bugün her yerde... Her gün her an kendimize, çevremize, başkalarına birçok hikaye anlatıyoruz. Ama en çok da kendimize... Kendimize anlattığımız hikayeyi ilk biz duyuyoruz.
Peki, kendimize ne anlatıyoruz?
Kendimize anlattığımız hikayeye bakmak için sizi bir oyuna davet ediyorum. Bu oyunda hikaye yazmak için bazı kartları kullanacağız. Kartlar üstünden hikaye yazacağız. Yazmak, hikayeleştirmek, içimizdekilerin ifade bulmasına bir araç... Daha sonra ise kendimize açtığımız bu şefkatli alanda Yin Yoga ile kalbimizi açacak, gevşeyecek, dinleneceğiz, dinleyeceğiz.

Kimler katılabilir?

Yetişkinler ve daha önce yoga yapan, yapmayan herkese açıktır.

Yerinizi ayırtmak için aşağıdaki ön kayıt formunu doldurabilirsiniz. Size en kısa zamanda mail üzerinden geri dönüş sağlanacaktır.

Etkinliğe kaydınızı 18 Aralık Cuma günü saat 16:00'ya kadar ödemenizi yaparak tamamlamanızı rica ederiz.


Tarih ve Saat: 19 Aralık Cumartesi
Ücret:60 TL (Nefess Yoga üyelerine 50 TL)
Uzman: Damla Sakallı

Çalışma Zoom Platformu üzerinden gerçekleşecektir. Görüşmelerin linki sadece katılımcılarla paylaşılmaktadır. Katılımcıları görmek ve kişiye özgü yönergeler verebilmek adına sizleri görmek isteriz, ancak kameranız yok ya da kapalı tutmayı tercih ediyorsanız, atölyenin başlangıcında kameranızı açarak uzmanımız ile iletişime geçtikten sonra kameranızı kapalı tutabilirsiniz. Güvenli bir ortam yaratmamız ve bunu korumamız için bizlere yardımcı olmanızı rica ederiz.


Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Evde / At Home