Görüntülemekte olduğunuz etkinliğin tarihi geçmiştir.
Güncel etkinliklerimizi görmek için lütfen tıklayın.

Bu çalışma kol dengeleri ile tanışmayı aynı zaman da bu pozları ulaşılabilir kılan detayları öğretmeyi amaçlamaktadır. Çalışmada kol dengelerini için gerekli temel hiza prensipleri verilecek ve merkez gücü arttıracak çalışmalar yapılarak güvenli bir şekilde pozlara giriş üzerine çalışılacaktır. 3 saat sürecek olan çalışma ilk olarak kol dengelerine hazırlayacak olan güçlendirici ve esnekliği arttıran bir pratik ile başlayıp ardından tek tek kol dengeleri üzerine bilgilendirme ve çalışmayla devam edecek ve son olarak bedeni gevşeten rahatlatan pozlar ile son bulacaktır.

Çalışmaya katılabilmek için en az 1 ay düzenli yoga yapıyor olmanız gerekmektedir.

Eğitmen: Fırat Tosun

Tarih ve saat: 17 Aralık Cumartesi / 14:30-17:30

Atölye ücreti: 90 TL + KDV (Nefess üyelerine 80 TL + KDV)

Fırat Tosun kimdir?

1981 yılında İzmir’de doğdu. Ege Üniversitesi’nde Deniz Biyolojisi üzerine master yaptı. 2007 yılında kendi ve hayatla ilgili anlatmak istediklerini amatör olarak fotoğraflamaya başlayan Fırat 2012 yılında “Depersonalisation” isimli ilk kişisel sergisini açtı, sergide yer alan fotoğraflarından biri Contemporary 2012’de yer aldı. Aynı dönem modern dans ile tanıştı ve dansta kendini tanımlama ve ifade etme ihtiyacını destekledi.

2013 yılında Zeynep Aksoy 200 saatlik temel hocalık eğitimini tamamladı ve David Cornwell ile 100 saatlik meditasyon hocalık eğitimini tamamladı. Daha sonra Zeynep ve David’in eğitimlerinde asistanlık yaptı. 2014 yılında Zeynep Çelen ile ileri seviye eğitimini tamamladı ve yine Çelen’in bir sonraki eğitiminde asistanlık yaptı. 2015 yılında Chris Chavez ile çalışmaya başladı ve Cihangir Yoga’da ders vermeye başladı. Bu süre içinde birçok Workshop ve eğitime katıldı.

Halen başta Cihangir Yoga ve Nefess Yoga olmak üzere birçok studyoda grup dersleri ve özel dersler veriyor.


Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Nefess Yoga