Görüntülemekte olduğunuz etkinliğin tarihi geçmiştir.
Güncel etkinliklerimizi görmek için lütfen tıklayın.
Gül Dirican ile Destekli Beden, Yeni Olasılıklar
13 Kasım 2021 Cumartesi / 11:00 - 13:00

Yoga pozlarının temel hedefi bir  bedenimiz olduğunu derinden algılatmaktır. Klasik metinler ancak bundan sonra yoganın anlayışına zihinsel olarak hazır olduğumuzu söyler.

Bu atolyede destekler kullanarak yoga serileri yapacağız, bizi zorlayan yada kısıtlı hissettiğimiz bölgelerin  uyanışında etkili olabilecek çözümleri araştıracağız.

Atölyenin ikinci yarısı ise yine destekler kullanarak her yönde açılmış bedeni restoratif pozlarla dinlendirmek, zihnin dinlenişine yardımcı olmak için düzenlendi.

Kimler Katılabilir?
Ciddi bedensel sakatlık geçirmiş ve henüz iyileşmekte olanlar, hamileler, yoga yapmamış olanlar, sürmekte olan iltihaplı eklem ağrısı olanlar dışında herkes katılabilir.

Tarih:
13 Kasım 2021
Cumartesi 11:00 - 13:00

Ücret:
60 TL (Nefess Yoga üyelerine 50 TL)

Kayıt:
Yerinizi ayırtmak için aşağıdaki ön kayıt formunu doldurabilir veya nefessyogaegitim@gmail.com adresine yazabilirsiniz. Size en kısa zamanda mail üzerinden geri dönüş sağlanacaktır.

Uzman : Gül Dirican

Çalışma Zoom Platformu üzerinden gerçekleşecektir. Görüşmelerin linki sadece katılımcılarla paylaşılmaktadır. Katılımcıları görmek ve kişiye özgü yönergeler verebilmek adına sizleri görmek isteriz, ancak kameranız yok ya da kapalı tutmayı tercih ediyorsanız, atölyenin başlangıcında kameranızı açarak uzmanımız ile iletişime geçtikten sonra kameranızı kapalı tutabilirsiniz. Güvenli bir ortam yaratmamız ve bunu korumamız için bizlere yardımcı olmanızı rica ederiz.

Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Online