Görüntülemekte olduğunuz etkinliğin tarihi geçmiştir.
Güncel etkinliklerimizi görmek için lütfen tıklayın.

KARDELEN YAMAN İLE “2016’YA GENEL BAKIŞ” ASTROLOJİ ATÖLYESİ

4 Modül: 9 Ocak, 23 Ocak, 20 Şubat, 19 Mart 2016 

Günlük hayatımızda astrolojiden ne kadar ve nasıl faydalanıyoruz? Astrolojiden neler bekliyoruz? En önemlisi doğduğumuz anı işaret eden, kişisel doğum haritalarımız bize, çevremize, ilişkilerimize ve ileriye dönük neler söylüyor? Bu soruları ve daha fazlasını yorumlamak, astrolojiyle ilgili görüşümüzü derinleştirmek ve astrolojinin 12 burçtan ibaret olmadığını hatırlamak için hepinizi Astroloji Atölyesine bekliyoruz! 


ATÖLYE AKIŞI: 
“2016’ya Genel Bakış” astroloji atölyesinde 2016 yılını üç aylık dört modüle ayırdık. Her bir modülde, temel astroloji bilgilerinin yanı sıra 2016 yılının astrolojik etkilerinden detaylı olarak bahsedeceğiz. Gezegenlerin alacağı konumların, açıların, geri hareketlerin veya tutulmaların bizleri hangi konularda etkilediğini konuşacağız. Astrolojiden faydalanarak yoga pratiğimizi nasıl hazırlayabileceğimizi, özellikle yeni ay ve dolunaylarda yoga pratiğinde nelere dikkat edebileceğimizden bahsedeceğiz.

 

Etkinliklerin son bölümünde katılımcıların doğum haritalarını da inceliyor olacağız. Böylece genel etkilerin bize neyi işaret ettiğini görmekle kalmayıp her haritanın birbirinden ne kadar farklı olduğuna ve bizler için 2016’nın neler öngördüğüne yoğunlaşacağız.

 

Etkinlik için astroloji bilgisi aranmamaktadır.


1.Modül: Gezegenler- Elementler- Burçlar / Ocak- Şubat- Mart 2016

·         9 Ocak Cumartesi / 12:45 – 14:45

 

2.Modül: Evler- Ay Evreleri/Tutulmalar- Asteroidler / Nisan- Mayıs- Haziran 2016

·         23 Ocak Cumartesi / 14:30 - 17:30

 

3.Modül: Sabit Yıldızlar- Açılar / Temmuz- Ağustos- Eylül 2016

·         20 Şubat Cumartesi / 14:30 – 17:30

 

4.Modül: Doğum Haritaları- Yıllık Haritalar- Transit Haritalar / Ekim- Kasım- Aralık 2016

·         19 Mart Cumartesi / 14:30 – 17:30


Atölyenin 4 modülüne birden katılabilir veya tek bir atölyeye katılım sağlayabilirsiniz. Katılım ücreti:

 

1. modül: 60 TL / Nefess Yoga üyelerine 50 TL

2. 3. ve 4. modül için her bir modül : 75 TL / Nefess Yoga üyelerine 65 TL

Tüm modüllere katılım: 250 TL / Nefess Yoga üyelerine 220 TL

 

*Lütfen her modülden iki önce katılım ücreti ile birlikte kaydınızı yaptırınız.

 

KARDELEN YAMAN HAKKINDA: 
Yeditepe Üniversitesi Mütercim Tercümanlık Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra, Bilgi Üniversitesi’nde Medya ve İletişim Sistemleri Bölümü’nde yüksek lisans yaptı. Çevirmen olarak çalıştığı dönemlerde astroloji ve yoga ile profesyonel olarak ilgilenmeye karar verdi.

2006 yılından beri ilgi duyduğu ve danışmanlık aldığı astrolojiyi hayatına daha fazla dahil etmek için 2011 yılında astroloji eğitimi almaya başladı. Asude Argun’dan Temel, İleri ve Klasik Astroloji eğitimlerini tamamladı. Ünlü antik çağ astroloğu Ptolemy’nin (Batlamyus) Tetrabiblos adını verdiği dört ciltlik eserini çevirdikten sonra, astroloji hakkında daha derin çalışmalar yapmaya karar verdi. Aynı dönemlerde birbirini beslediklerine inandığı yoga ile de Tayland’da tanıştı ve 2013 yılında Çağ Rical Gürle’den 200 Saatlik Yoga Eğitmenlik Eğitimini tamamladı. 2014 yılında Alexis Gulliver ve Çağ Rical Gürle’nin asistanlığını yaptı. Bireysel dersler verdiği hatha yoga ve hamile yogası ile kurumsal yoga eğitmenliğinin yanı sıra astroloji ve yoga öğrencisi olmayı sürdürüyor.


ASTROLOJİ İÇİN;

“Yeni deneyimler kazanarak ve onlara verdiğin yanıtları izleyerek, kendin hakkında bir şeyler öğreniyorsun. Neticede, anlıyorsun ki yüksek seviyede yaratıcılık gerektiren yaşama sanatı her zaman sürecek olan güzel bir çalışma gibi. Olgunlaşmamız hiçbir zaman tamamlanmıyor, yaşlandığımız zamanlarda bile.

Kalbinde tuttuğun güzel bir hakikat de şu: Doğduğun gün, başının tepesindeki yıldız görüntüsü tam anlamıyla eşsizdi ve Güneş ile Ay ve şu sekiz gezegen bir daha hiçbir zaman aynı konumda olmayacak. Bir nedenle doğdun ve önündeki yıllar sana değerli bir kaynak sunuyor: Zaman. Kaydedemezsin veya daha fazlasını satın da alamazsın, o yüzden onu kendin için en iyi şekilde kullan. Her şey senin başarma arzunla başlıyor. Yeni yılınız kutlu olsun!”- Susan Miller

 


Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Nefess Yoga Moda