Görüntülemekte olduğunuz etkinliğin tarihi geçmiştir.
Güncel etkinliklerimizi görmek için lütfen tıklayın.

Öznur Açıkalın ile 22 Çakra Meditasyonu (Online)

Her Çarşamba  20:00-21:30

22 Çakra Çalışması Nedir?

22 çakra çalışması, bedenin 22 enerji noktasına ellerin konulması ile yapılır. Her haftanın özel bir konusu olur. Bu çalışmada ben sizler için bir enerji alanı açarım ve birbirimize kalben bağlanırız. Enerji tekniği kullanan dostlar, bu tekniği de dilerlerse aynı zamanda kullanabilirler. Kullanmayanların ise sadece niyetleriyle kalplerini açmaları yeterlidir. Ardından yönlendirmelerimle yaklaşık 1,5 saat süren meditatif bir enerji çalışması yaparız. Bu sayede bedenleriniz dengelenir. Fiziksel, duyusal, zihinsel ve ruhsal olarak rahatlama yaşarsınız.

Kimler katılabilir?

Bu enerji çalışmasına çekilen herkes katılabilir.

Yerinizi ayırtmak için aşağıdaki ön kayıt formunu doldurabilir veya nefessyogaegitim@gmail.com adresine mail atabilirsiniz. Size en kısa zamanda mail üzerinden geri dönüş sağlanacaktır.

En geç Çarşamba günü saat 16:00'ya kadar ödemenizi yaparak tamamlamanızı rica ederiz.


Tarih ve Saat:

Her Çarşamba 20:00-21:30

Ücretler:

Tek gün katılım : 55 TL

4 Haftalık Paket: 160 TL

Paketler 4 hafta geçerlidir, çalışmaya katılamadığınız takdirde erteleme yapılmaz.

Uzman: Öznur L. Açıkalın

Çalışma Zoom Platformu üzerinden gerçekleşecektir. Görüşmelerin linki sadece katılımcılarla paylaşılmaktadır. Katılımcıları görmek ve kişiye özgü yönergeler verebilmek adına sizleri görmek isteriz, ancak kameranız yok ya da kapalı tutmayı tercih ediyorsanız, atölyenin başlangıcında kameranızı açarak uzmanımız ile iletişime geçtikten sonra kameranızı kapalı tutabilirsiniz. Güvenli bir ortam yaratmamız ve bunu korumamız için bizlere yardımcı olmanızı rica ederiz.


Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Evde / At Home