Görüntülemekte olduğunuz etkinliğin tarihi geçmiştir.
Güncel etkinliklerimizi görmek için lütfen tıklayın.

Merhaba Reikidaşlar
Yaptığımız eğitimler, grup paylaşımları, ortak çalışmalar ve sohbetler sonunda ortak deneyim eksikliğinin bazen sizleri hareketsiz bıraktığını ve Reiki’yi derinlemesine etüd etmenizin önüne geçtiğini farkettim. Buna ek olarak Reiki eğitimi bir lunaparkta dolaşmak gibi olduğu için teknikler çoğalıp geliştikçe eskileri
unutulabiliyor, dikkatten kaçıyor veya birkaç tane teknik üzerine sürekli çalışıldığı için diğerleri ile ilgili bir gelişme elde edilemeyebiliyor. Bazen ise ‘yanlış mı yapıyorum’, ‘ben yapamıyorum’ gibi korku temelli düşüncelerle pratikten uzaklaşılıyor. İşte pratik sınıfları tüm bu sorulara cevap olurken bir yandan da mevcud olarak zorlandığınız konularda da benimle ve atölyede oluşacak çemberin enerjisiyle çalışarak yol almanızı sağlayacak. Dönem içinde Reiki’den uzaklaştıysanız bu sınıflar sizin hem bilginizi tazeleyecek hem de pratik eksikliğinizi gidererek dönüşünüzü kolaylaştıracaktır. Tabi ki atölyelerin yine en önemli parçası paylaşımlar.

Katılım Koşulu: L. Öznur Açıkalın’dan veya Usui Işık Çemberi ekolünün masterlarından katılacağı atölyenin seviyesine uygun uyumlama ve eğitim almış olmak.

Atölyelere Işık Çemberi ekolünün tüm seviyelerdeki öğrencileri katılabilir. Sizlerin birbirinizle ve benim de sizlerle çalıştığım ruhsal şifaya odaklandığımız zamanlardır atölyeler. Buna ek olarak atölyelerde kozmik-karmik bağ kesimi, kök-sakral-solar çakra aktivasyonları (özel enerji çalışmalarımdır çakra sistemlerimizin titreşimini yükseltmek için oluşturulmuştur)-beyaz lotus meditasyonu-şamanik yolculuk gibi derin çalışmalardan en az ikisini sizlere yaptırıyorum. Takıldığınız düğümleri çözmek ve şifacılığınızı geliştirmek için bu çalışmalara her zaman istediğiniz kadar tekrarla katılabilirsiniz.

Tarih ve Ücret:

19 Ocak 2020 Pazar / 10:00-19:00

Ücret: 400 TL + KDV

Atölyeye kaydınızı kesinleştirmek için etkinlikten 1 hafta öncesine kadar atölye ücretini ödemeniz yeterlidir.

Rezervasyon için 0216 550 03 00 nolu numaradan bizi arayabilir ya da aşağıdaki kayıt formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.


Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Nefess Yoga