Görüntülemekte olduğunuz etkinliğin tarihi geçmiştir.
Güncel etkinliklerimizi görmek için lütfen tıklayın.

Rida Kıraşı ile Ses Şifası Terapisi - Gong ve Himalaya Çanakları

Nefess; Gonglar, Himalaya Çanakları ve vokalle Ses Şifası Terapisi'ne kapılarını açıyor. 

Titreşimlerle beden-zihin ve ruhu dengelemek üzerine çalışmaktan hoşlanan meditasyon eğitmeni ve ses şifası terapisti Rida Kıraşı (www.ridakirasi.com) 18 Ekim'de 1,5 saatlik bir çalışma gerçekleştirecek. Bu bir buçuk saatlik çalışma boyunca Rida, varoluşun özünün titreşim olduğunu hatırlatmayı ve içimizdeki titreşimlerin hayatlarımıza olan yansımalarını araştırmayı niyet ediyor. 

Rida Kıraşı, meditasyon eğitmeni olarak başladığı şifacılık kariyerine, British Academy of Sound Therapy'de aldığı Ses Şifası Terapistliğini ekledi. 2015 yılında, Ezgi Sorman ile birlikte gongun şifasını Anadolu'da tekrar uyandırmayı niyet eden Vibrations of Anatolia'yı (VofA) kurdu. (www.vibrationsofanatolia.com)

Rida, çalışmalarının temelinde meditasyonla birlikte Yoga Terapi ve Thai Masaj eğitimlerinden ve uzun senelerdir çalıştığı Chi Gong ve Meridyen Tapping gibi farklı tekniklerden, grubun enerjisine ve ihtiyacına göre faydalanıyor. 

Uygulama her yaştan meditasyon deneyimi olan ve olmayan, titreşimin gücünü deneyimlemek isteyen tüm katılımcılara açıktır. 

Gonglar, ses çanakları, vokal, ve farklı enstrümanlarla deneyimsel bir ses yolculuğuna çıkmak için heyecanlanan herkesi Pazar Ses Banyosu'na bekleriz! 

Çalışma öncesi sorularınız için: rida@ridakirasi.com
www.ridakirasi.com


Tarih: 18 Ekim 2015
Saat:16:30-18:00 

Katılım Ücreti: 75 TL + KDV

Katılım 10 kişi ile sınırlıdır, lütfen Nefess'i arayarak ya da aşağıdaki kayıt forumunu doldurarak yerinizi ayırtınız. 


Etkinlik Bilgiler

  • Yer: NEFESS YOGA