Görüntülemekte olduğunuz etkinliğin tarihi geçmiştir.
Güncel eğitimlerimizi görmek için lütfen tıklayın.

Gül Dirican ile Restoratif Yoga Uzmanlaşma Programı (Online)

Uluslararası Yoga Alliance onaylı Nefess Yoga 300 Saat İleri Seviye Programına saydırabilir veya bağımsız Yoga Alliance YACEP sertifikası alabilirsiniz. 


Bedeni restore edici, yoğun dinlenme ve yenileme çalışması olan restoratif yoga, ders içeriği olarak belirli bir akışı, pozları takip eder. Eğitim, dersi uygulamak için gerekli olan anatomik, sinir sistemi, hormonlar ve yoga nidra bilgilerini içerir. Pozlar, esnetmekten öte bedende alan açmayı, sinir sistemini rahatlatmayı, iç organların restore edilmesini hedefler ve destek malzemeler kullanarak bedenin maksimum bırakmasını araştırır, nefes çalışması ve chakra görsellemeleri bu derslerde kullanılır. Bu eğitim genel bir seriyi ve yardımcı çalışmaları, bütün bir dersi yönetmeyi ve uygulamayı öğretir.

Kimler Katılabilir?

Herkese açıktır. (Tanısı konulmuş bir rahatsızlığınız varsa lütfen eğitmene bildiriniz.)

Bu program yoga uzmanı olan, olmayan herkesin katılımına açıktır. 200 Saatlik Yoga uzmanlık programı mezunları bu modülü alarak serileri derslerinde kullanabilirler. Yoga uzmanı olmayan düzenli yoga pratiği olan katılımcılar ise bu derin bırakmayı destekleyen serileri öğrenerek kendi pratiklerine dahil edebilirler. Bu program Nefess Yoga 300 saatlik programının parçasıdır.

300 Saatlik İleri Seviye Programı’na dahil olan seçmeli modüllerdendir.


Tarihleri açıklanacaktırBu Program (15 Saat) 300 Saatlik İleri Seviye programın bir modülüdür. 200 Saatlik Temel Uzmanlaşma Programı tamamlamış olanlar bu programı tamamladığında 300 Saatlik İleri Seviye Programını tamamlamak üzere saatlerini saydırabilir.

Nefess Yoga olarak; sunduğumuz ayrıcalıklar ve ödeme planı konularında sizinle bire bir iletişime geçerek size en uygun çözümleri sunmamız için, sayfanın sonundaki formu doldurabilir veya nefessyogaegitim@gmail.com e-posta adresi ile Petek Çağman ile iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma Zoom Platformu üzerinden gerçekleşecektir. Görüşmelerin linki sadece katılımcılarla paylaşılmaktadır. Katılımcıları görmek ve kişiye özgü yönergeler verebilmek adına sizleri görmek isteriz, ancak kameranız yok ya da kapalı tutmayı tercih ediyorsanız atölyeyi gerçekleştiren uzmanımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Nefess Yoga