Görüntülemekte olduğunuz etkinliğin tarihi geçmiştir.
Güncel eğitimlerimizi görmek için lütfen tıklayın.

Mentörlük – UZMANLIK YOLUNDA REHBERLİK PROGRAMI- 30 saat300 saatlik programın bütünleyici modülü olan “Uzmanlık Yolunda Rehberlik Programı” hangi branşta derinleşmek isterseniz ona uygun olarak hazırlanmış olan bir destek programıdır. Program genel itibarıyla stüdyoda vereceğiniz staj derslerini, bu derslerde size rehberlik eden uzmanımızın geri bildirimlerini, rehber uzmanın derslerinde asistanlık, idari konular ve tanıtım yolları hakkında seminerler, düzenli uzman toplantıları ve belirlenmiş tarihlerde uzmanlarla birebir buluşmaları kapsamaktadır.


Her sene yılda iki kez açılacak olan program için 10’ar katılımcı alınacaktır. Görüşmeler rehber uzmanlar tarafından birebir olarak gerçekleşecektir.

“Nefess Yoga 300 saat İleri Seviye Uzmanlaşma Programı” sertifikasyonu için, 300 saat modüllerinden herhangi birine başladığınız tarihten itibaren üç sene içerisinde mentörlük programını tamamlamanız gerekmektedir.


Program dahilindeki Mentorlarımız (Rehberlerimiz): Arzu R. Sunam, Asu Somer, Ayşegül Denktaş, Sinem Er, Yelina Tayfur.


Program başlangıç tarihi: 15 Ocak 2020


Program Ücreti: 2000 TL + KDV


Bu Program (30 Saat) 300 Saatlik İleri Seviye programın bir modülüdür. 200 Saatlik Temel Uzmanlaşma Programı tamamlamış olanlar bu programı tamamladığında 300 Saatlik İleri Seviye Programını tamamlamak üzere saatlerini saydırabilir. 300 Saati tamamlayanlara Yoga Alliance onaylı sertifika verilecektir.


300 Saatlik İleri Seviye Programı’na dahil olan zorunlu modüllerdendir.


Nefess Yoga olarak; sunduğumuz ayrıcalıklar ve ödeme planı konularında sizinle bire bir iletişime geçerek size en uygun çözümleri sunmamız için, sayfanın sonundaki formu doldurabilir veya nefessyogaegitim@gmail.com e-posta adresi ile Helin Kutlan ile iletişime geçebilirsiniz.
Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Nefess Yoga