Görüntülemekte olduğunuz etkinliğin tarihi geçmiştir.
Güncel eğitimlerimizi görmek için lütfen tıklayın.

An Introduction to the Living Wisdom of Ayurveda with Ulli
Ulli ile Ayurveda'nın Yaşayan Bilgeliğine Giriş

Uluslararası Yoga Alliance onaylı Nefess Yoga 300 Saat İleri Seviye Programına dahildir.


Programın dili İngilizcedir. İhtiyaç halinde simültane çeviri yapılacaktır.

300 Saatlik İleri Seviye Programı’na dahil olan seçmeli modüllerdendir.

Tarihleri açıklanacaktır.Bu Program (15 Saat) 300 Saatlik İleri Seviye programın bir modülüdür. 200 Saatlik Temel Uzmanlaşma Programı tamamlamış olanlar bu programı tamamladığında 300 Saatlik İleri Seviye Programını tamamlamak üzere saatlerini saydırabilir. 300 Saati tamamlayanlara Yoga Alliance onaylı sertifika verilecektir.


300 Saatlik İleri Seviye Programı’na dahil olan seçmeli modüllerdendir.


Nefess Yoga olarak; sunduğumuz ayrıcalıklar ve ödeme planı konularında sizinle bire bir iletişime geçerek size en uygun çözümleri sunmamız için, sayfanın sonundaki formu doldurabilir veya nefessyogaegitim@gmail.com e-posta adresi ile Petek Çağman ile iletişime geçebilirsiniz.


Ulli Allmendinger Kimdir?

For the past 10 years, Turkey’s leading Ayurveda expert Ulli Allmendinger has introduced and popularized what continues to be one of the world’s most sophisticated and powerful mind-body health systems with the broader public as well as the yoga community in Turkey. She has helped to reunite Ayurveda and Yoga as original sister sciences that complement and mutually support each other. Trained in the US and India by the world’s leading Ayurvedic physician, Dr. Vasant Lad, Ulli is now herself working with hundreds of students and clients throughout Turkey and Europe. In her approach, she blends Eastern wisdom and modern nutritional science along with phyto-therapy and guided detox programs. Having left behind a successful career as a journalist in New York, Ulli is able to communicate this ancient science with a contemporary language, and has reached thousands of people with her book Ayurveda, which was published in 2017 in Turkish by Dogan publishing. Currently, Ulli is the founder and co-owner of Nobo, Turkey's first organic Ayurvedic restaurant, as well as director of Advayta Bomonti Wellbeing Center.

10 yıl boyunca, Türkiye'nin önde gelen Ayurveda uzmanı Ulli Allmendinger, Türkiye'de yoga topluluğunun yanı sıra, halk arasında olduğu gibi dünyanın en sofistike ve güçlü zihin vücut sağlık sistemlerinden biri olmaya devam etti. Ayurveda ve Yoga'yı birbirini tamamlayan ve karşılıklı olarak destekleyen özgün kardeş bilimler olarak bir araya getirmeye yardımcı oldu. ABD ve Hindistan'da dünyanın önde gelen Ayurveda doktoru Dr. Vasant Lad tarafından eğitilmiş Ulli, şu anda Türkiye ve Avrupa'da yüzlerce öğrenci ve müşteriyle çalışmaktadır. Yaklaşımında Doğu Asya bilgeliğini ve modern beslenme bilimlerini, fitoterapi ve rehberli detoks programlarını bir araya getirir. New York’ta gazeteci olarak başarılı bir kariyere sahip olan Ulli, bu eski bilimi çağdaş bir dille iletişim kurabiliyor ve 2017 yılında Doğan Yayınları tarafından Türkçe olarak yayınlanan Ayurveda adlı kitabında binlerce kişiye ulaşıyor. Halen Ulli, Türkiye'nin ilk organik Ayurveda restoranı olan Nobo'nun kurucusu ve ortağı ve Advayta Bomonti Wellbeing Center'ın direktörüdür.


Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Nefess Yoga