Görüntülemekte olduğunuz etkinliğin tarihi geçmiştir.
Güncel eğitimlerimizi görmek için lütfen tıklayın.

30 SAATLİK ORTA/İLERİ SEVİYE VİNYASA SERİLEME EĞİTİMİ
‘Akış İçindeki Bütünlük’ Orta/İleri ve Karışık Seviye ile çalışmak
11-12 Mart 2017, 12:30 - 18:00 // 25-26 Mart 2017, 12:30 - 18:00

2 haftasonuna yayılacak olan 30 saatlik Orta/İleri Seviye Vinyasa Serileme Eğitimi’nde yalnızca kendi yoga uygulamanızın dönüşümü üzerinde değil, verdiğiniz dersleri daha ilham verici ve geliştirici hale getirme yolları üzerinde de durulacak, yaratıcı ve akıcı dersler hazırlayarak, bunları aktarma becerilerini geliştirmek üzerinde çalışılacaktır.

Eğitimin temel konu başlıkları:
• Güneşe Selamları Özümsemek: Surya Namaskar‘ın ihtiyaca göre modifiye edilmiş varyasyonlarını öğretmeyi öğrenmek. Dersi bir monologdan ziyade bir diyaloga dönüştürmek. Yaşam döngüsünü yoga dersi içinde aynalamanın yolları.

• Karışık seviye bir sınıfta ders vermek: Öğrenciyi yerinde saydırmaktansa ilham verecek dersler hazırlamak ve akışların içine eklenen hazırlayıcı pozlarla öğrencileri geliştirmek

• İleri seviye ders ve hedef poza doğru ilerlemek: Daha zor pozlara sınıfı hazırlamak, güvenle gelişimi destekleyecek seriler oluşturmak, uygun sözel ve elle yönlendirmeler yapmak

• Zor pozların uygulanması: Felsefe ve net fiziksel hareketin entegre edilebildiği, çok katmanlı yönlendirmeler yaparak yoğun pozları öğretmek. İleri seviye ters duruşlara ve el-kol dengelerine güvenilir ve eğlenceli bir şekilde rehberlik etmeyi öğrenmek.

Kimler Katılabilir?

Daha önce temel hocalık eğitimi almış olan herkes bu eğitime katılabilir.

Ücret: 800 TL.

*Daha önce Nefess Yoga'da başka bir hocalık eğitiminden mezunsanız 700 TL.

*Eğer Sinem Er'in diğer 30 Saatlik Vinyasa eğitimiyle beraber katılırsanız 1400 TL. (Mezunlar için 1250 TL)

Kayıt ve daha fazla bilgi için nefessyogaegitim@gmail.com e-posta adresi ve 0 (506) 027 07 04 no'lu telefondan Helin Kutlan ile iletişime geçebilirsiniz. 

Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Nefess Yoga