Ayşegül Denktaş ile Şaman Davul Ritmi ile Yeniay Meditasyonu (Online)

22 Mayıs 2020 Cuma / 17:00-19:00


Yeni ay tazelenme, yenilenme zamanıdır! Gelin beraber başlayacak olan yeniyi şaman davulunun ritmi ile karşılayalım; hayal kurmanın, imgelemenin, niyetlerin ışığında, bedensel ve zihinsel varoluşumuza, yazarak, çizerek, paylaşarak dokunalım. Özlediğimiz doğanın kalbine yapacağımız bu yolculuk ile niyetlerimize sembolik cevaplar alalım.

Yeni ay çember buluşmasına daha önce hiç meditasyon ya da şamanik meditasyon yapmayanlar da katılabilir.

Davul Ritmi ile meditasyon süresi 15 dakikadır. Uzanarak yapılmaktadır. (Başınızın altına yastık alabilir, göz bandı veya koyu renk bir şal kullanabilirsiniz)

Meditasyon sonrası deneyiminizi aktarmak için kağıt, kalem, boyalar vb. gibi malzemelerimiz yanınızda olsun. Meditasyon öncesi ve sonrası paylaşımlar ile program iki saat sürecektir.

Çalışma ile ilgili sorularınız için ayseguldenktas@gmail.com adresinden eğitmenimiz ile direkt bağlantıya geçebilirsiniz.

Yerinizi ayırtmak için aşağıdaki ön kayıt formunu doldurabilirsiniz. Size en kısa zamanda mail üzerinden geri dönüş sağlanacaktır.


Etkinliğe kaydınızı 22 Mayıs Cuma günü saat 16:00'ya kadar ödemenizi yaparak tamamlamanızı rica ederiz.


Tarih ve saat: 22 Mayıs 2002 Cuma / 17:00-19:00
Katılım ücreti: 40 TL

Uzman: Ayşegül Denktaş


Çalışma Zoom Platformu üzerinden gerçekleşecektir. Görüşmelerin linki sadece katılımcılarla paylaşılmaktadır. Katılımcıları görmek ve kişiye özgü yönergeler verebilmek adına sizleri görmek isteriz, ancak kameranız yok ya da kapalı tutmayı tercih ediyorsanız, atölyenin başlangıcında kameranızı açarak uzmanımız ile iletişime geçtikten sonra kameranızı kapalı tutabilirsiniz. Güvenli bir ortam yaratmamız ve bunu korumamız için bizlere yardımcı olmanızı rica ederiz.

Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Evde / At Home


Ön kayıt formu