Görüntülemekte olduğunuz etkinliğin tarihi geçmiştir.
Güncel etkinliklerimizi görmek için lütfen tıklayın.

Bu müzik terapi seansı, müzik ve doğa sesleri eşliğinde yapılan derin bir gevşeme ve meditasyon deneyimidir.

Bu deneyim sırasında katılımcı dinlenecek, dış dünyanın gürültüsü, stresi ve endişesinden uzaklaşacak ve özel aromatik otlar, tütsüler ve müzik yardımıyla iç dünyasında yapacağı yolculuğa kendini teslim edecek, yeryüzüyle ve yüksek benliğiyle bağlantısını güçlendirecektir.

"The Music Medicine" music therapy session is a profound experience of relaxation and meditation guided by music and sounds of nature.

In this experience the participant will relax and detach from the outside world, the noise, the stress, the anxiety and surrender to the inner world journey with the help of the music combined with special aromatic herbs / incenses from around the world, building a stronger connection with Earth and his/her Higher Self.


Müzik Terapi Seansının Faydaları

Doğa sesleriyle harmanlanmak üzere seçilmiş müzikler, ilahiler, aromatik otlar ve tütsüler, doğa olaylarını ve hayvan seslerini taklit etmek için kullanılan enstrümanlar katılımcının,

- derinden gevşemesine
- hoş olmayan düşüncelerini bırakmasına
- ağrıların (fiziksel veya psikolojik) iyileşmesine
- rüyalar yoluyla geçmişinde yaşadığı olaylar hakkında, mevcut veya gelecekteki sorunları ile ilgili içgörü edinmesine
-acı ve sevincin bireysel değil kolektif olduğunu anlamaya ve kolektif bilince dair farkındalık sağlamasına yardımcı olacaktır.

The Benefits of the session


The application of nature’s sounds combined with specially selected music, a variety of aromatic herbs and incenses, chanting and the use of instruments that simulate natural phenomena and animals will help the participant to:

- Relax profoundly
- Release unpleasant thoughts
- Heal emotions and pain (physical or psychological)
- Receive useful informations about his/hers past - present or future life issues through visions and dreams
- Arise the collective awareness and consciousness (oneness) and the idea that suffer and joy are not individual but collective

Atölyeye kaydınızı kesinleştirmek için 27 Mart'a kadar atölye ücretini ödemeniz yeterlidir.

Rezervasyon için 0216 550 03 00 nolu numaradan bizi arayabilir ya da aşağıdaki kayıt formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Eğitmen /Instructor: Dimitrios

Tarih ve saat/ Date: 1 Nisan Cumartesi / 20:00-22:00

Ücret/Fee: 70 TL + KDV


Dimitrios Kimdir?

Seslerin modern Simyacısı Dimitrios kutlamanın, gerçek özün savunucusu, harmoni üstadı ve 15 yıldır kariyeri dünyanın üç kıtasına (Yunanistan, Brezilya ve Türkiye) yayılan bir Dj.

Soundu ve müzik bilgisi çok yönlü ve yenilikçi olan Dimitrios’un müziği beklentilerin ötesine, bu dünyanın ve belki başka dünyaların da çoğulluğunu kucaklayan ritmik ve melodik formlara uzanıyor. Onun eklektik zevki, hassasiyeti ve duyguları canlandırma yeteneği, müziğini farklı etkinliklerde her zaman aynı kalitede icra etmesini sağlıyor. Tarihi Atina’daki Venue & Bo’da DJ olarak, Bahia plajlarında Tikal Praia Bar’da dört yıl boyunca ses yönetmeni olarak müzik yaptı.

Uluslararası bienallerde ve Jaguars House’da efsanevi grup Azymuth ile aynı sahneyi paylaştığında da reçete hep aynıydı. Onun deyimiyle müziğin devasını kalpten geldiği gibi, en saf haliyle paylaşıyordu.

Dimitrios, son iki yıldır Müzik Medicine projesiyle bireyler ve gruplar için müzik terapisi seansları vermek, bilinçli kutlama, ve genel sağlık odaklı etkinlikler düzenlemek ve tüm sağlık sorunları için müziği ilaç olarak kullanmayı yaymak suretiyle zanaatının sınırlarını genişletti.

Dimitrios şu anda müzisyen ve besteci olarak ilk albümü üzerinde çalışıyor ve Music Medicine Band adlı bir müzik grubu kurmak üzere çalışmalar yapıyor.

About Dimitrios

A modern Alchemist of sounds, defender of the true essence of celebration and manifestor of harmony, Dimitrios, is carrying an extensive career as a Dj, shared in 3 continents of the world (Greece, Brazil & Turkey) for over 15 years.

His sound and musical knowledge are versatile and innovative as they travel beyond expectations and into a great variety of rhythmic and melodic forms that embrace the plurality of this world or even others as well.
His eclectic taste, sensitivity and ability to stir emotions made him perform his music in a diverse of events always delivering the same quality.

From residencies at historical Venue & Bo of Athens/Greece to resident Dj and sound director of Tikal Praia Bar at the beaches of Bahia/Brazil for 4 continuous years.
From sharing stage with the legendary band Azymuth at Jaguars House to international art faire Bienal, the recipe was always the same. Sharing the Medicine of Music (as he calls it) pure... as it comes from the heart.

For the last 2 years Dimitrios has expanded his craft by giving Music Therapy sessions to individuals and groups, organising events of Conscious Celebration, Wellness Events and sharing the hidden truth of Music as a Medicine for all conditions and disorders, through his project "The Music Medicine".

Dimitrios is currently working on his first album as musician and composer and he is forming his Music Medicine Band.

Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Nefess Yoga