2011 yılında Moda’da kurulan Nefess Yoga, 30'a yakın farklı branşta hocası ile her hafta 50'ye yakın seans aracılığı ile 100'lerce kişiye hizmet vermektedir.


Bugüne kadar düzenlediği 200 Saatlik Temel Hatha Yoga, Temel Vinyasa Yoga ve Yin Yoga Uzmanlaşma Programları ile 100'lerce yoga uzmanı yetiştirmiştir. Bu temel programları takiben İleri Seviye Yoga, Hamile Yogası, Anne Bebek Yogası, Çocuk Yogası ve Ergen Yogası Uzmanlaşma Programları ile özel bir alanda uzmanlaşmaya yönelik programlar ile özel alanlarda çalışmak isteyenleri Yoga Uzmanlarını desteklemiştir. Uzmanlaşma Programları her dönem yeniden açılarak devam etmektedir.
 

Temel Hatha Yoga seansları dışında, Asthanga, Om Stili Vinyasa, Yoga Terapi, Yin Yoga seansları ve yine Hamile Yogası, Anne bebek ve Çocuk yogası seansları düzenlenmektedir. Bağış usulü ve düzenli meditasyon oturumları dışında düzenlenen Meditatif Perküsyon ve Meditasyon Günlükleri seansları da alternatif meditasyon uygulamalarıdır.

Yogaya ilk defa başlıyorsanız ya da yoga pratiğinizi derinleştirmek istiyorsanız, Anadolu yakasının en güzel semtlerinden Moda’da sessiz ve sakin bir ortamda, kalabalık olmayan sınıflarda uzmanlarımızla birebir deneyim yaşamak için sizi de Nefess Yoga’ya bekliyoruz.

Haftanın her günü farklı tarzlardaki seanslardan size uygun olanları seçin.

Moda'da yoga zamanı!