Görüntülemekte olduğunuz etkinliğin tarihi geçmiştir.
Güncel etkinliklerimizi görmek için lütfen tıklayın.

Anneler, ergonomik taşıyıcı aracılığıyla bebekleri ile beraber 40 dakika dans etmektedir. Etkinliğimizde Salsa, Cha-Cha, Rock'n Roll, Sirtaki ve Oryantal gibi danslar yapılmaktadır. Dance with Babies dersleri; ebeveyn-bebek arasındaki iletişimi, fiziksel farkındalığımızı arttırır, duruşumuzu destekler, enerjimizi yükseltir ve bebeklerimizin farklı tarzlarda müziklerle erken dönemde tanışmasına aracı olur.

Kimler katılabilir?

Dans derslerine bebeği 0-18 ay arası olan tüm ebeveynler ergonomik taşıyıcı ile katılabilmektedir. Anneler normal doğum sonrası 8. haftadan itibaren, sezaryen doğum sonrası 12. haftadan itibaren derslerimize katılabilmektedir.

Tarih ve saat: 4 Kasım 2017 / 13:00-15:00
Ücret: 60 TL + KDV (Nefess Yoga Üyelerine 50 TL + KDV)
Etkinlik Yürütücüsü: Melis Tütenyurd

*Ergonomik taşıyıcınız yoksa kayıt esnasında lütfen belirtiniz.


Kontenjanımız 15 kişi ile sınırlıdır. Atölyeye kaydınızı kesinleştirmek için 27 Ekim tarihine kadar atölye ücretini ödemeniz yeterlidir.

Rezervasyon için 0216 550 03 00 nolu numaradan bizi arayabilir ya da aşağıdaki kayıt formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.


Melis Tütenyurd kimdir?

Ben aslında Mikrobiyoloji Uzmanı bir Veteriner Hekimim; ancak hayatımın her anında müzik, dans ve spor vardı. Kızım Melinda 4 aylıkken Joimove ile tanışma fırsatını yakaladım. Melinda’yla çok küçüklüğünden itibaren dans ederek keyifli anlar yaşadık. Hala da beraber dans etmeye bayılıyoruz. ‘Dance with Babies’ benim doğum sonrasında harekete geçmeme, kızımla kaliteli vakit geçirmemize ve aramızdaki bağı kuvvetlendirmemize olanak sağladı. Sonrasında da danslarımıza ‘Dance with Kids' ile daha bireysel ve daha hareketli bir biçimde devam ettik. Dans ve müzik sayesinde her güne büyük bir enerji ve mutlulukla başlıyoruz. Bu hisleri ve motivasyonu sizlerle paylaşmak, çocuklarımızla özgürleşmek ve anın keyfini beraberce çıkartmak isterim. Hayat bir mucize ve gelin bu mucizeyi hep beraber dans ve müzik aracılığıyla kutlayalım.


Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Nefess Yoga