Görüntülemekte olduğunuz etkinliğin tarihi geçmiştir.
Güncel etkinliklerimizi görmek için lütfen tıklayın.

NEFESS YOGA YAZA MERHABA PİKNİĞİ VE AKROBATİK YOGA JAM SESSION

Yazı keyifli bir piknik ve eğlenceli bir etkinlik ile Moda sahilinde karşılamak ve sizlerle keyifli anlar geçirmek için 23 Mayıs'ta buluşuyoruz.


Yaza Merhaba Pikniği

Yaza Merhaba Pikniği'nde çimlerde yüzümüzü güneşe dönmeye, ayaklarımızı toprağa basmaya, başımızı gökyüzüne uzatmaya gidiyoruz.

Saat 11:00'de Nefess Yoga Ailesi olarak size yer kapmak için orada olacağız. Siz de örtüleriniz, sepetleriniz ve sevdiklerinizle dilediğiniz zaman aramıza katılabilirsiniz.

Nefess üyeleri ile beraber vakit geçirebilir, hocalarımız ile sohbet edebilir ve Nefess Yoga ile tanışmak üzere ilk ders kuponlarımızdan edinebilirsiniz.

Tabi anneleri ve bebekleri de unutmadık. Anne-Bebek Yogası ile tanışmak isteyenlere özel broşür ve ilk ders kuponlarımız da orada olacak.

Kendinize veya sevdiklerinize yoga hediye etmek için uğramayı unutmayın.

Facebook Yaza Merhaba Pikniği etkinlik sayfası için tıklayın.


Akrobatik Yoga Jam Session (Serbest Pratik)

Saat 15.00-16.00 arasında ise büyüklere oyunlar saatimiz başlıyor. 11:30 - 15:00 arasında Nefess Yoga Stüdyoda yapılacak olan Akrobatik Yoga Atölyesi'nden çıkan grubumuz bize katılıyor ve ücretsiz bir pratikle sizleri Akrobatik Yoga’nın eğlenceli oyunlarıyla tanıştırıyor.

Saat 15:00-16:00 arasında Atölyemizin eğitmenleri Derya ve Ümit'in aramıza katılması ile Jam Session (Serbest Pratik) başlayacak.

Daha önce Akrobatik Yoga yapmış olan herkes, pikniğimiz eşliğinde sahilde pratik yapmak üzere ücretsiz yapılacak etkinliğimize davetli!

Facebook Akrobatik Yoga Jam Session (Serbest Pratik) etkinlik sayfası için tıklayın.
Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Moda Sahili