Zeyrenda ile Başlangıç Seviyesi Pole Koreografi
27 Ağustos Cumartesi 12:30 - 13:45


Başlangıç seviyesi pole hareketleriyle pole etrafında dans edeceğimiz koreografi workshopu.
Workshopa ısınarak başlayacak, hareketleri öğrenerek devam edecek ve birleştirip dans ederek bitireceğiz. 4 ders pole dersi almış herkese uygundur. Bu workshopta teknik pole bilgisinden çok dans etmeyi ve dans ederken kendimizi rahat bırakmayı deneyimleyeceğiz.

Workshopa katılmak için poleunuz olması gerekir, pole dışında başka bir ihtiyacınız olmayacak. İstediğiniz kıyafetle katılabilirsiniz, kollarınızın ve bacaklarınızın açık olması sadece bu workshop için gerekmez.

Kimler Katılabilir?
4 ders pole dersi almış herkese uygundur. Workshopa katılmak için poleunuz olması gerekir.

Tarih ve Saat:
27 Ağustos Cumartesi 12:30 - 13:45
(son başvuru tarihi 26 Ağustos)

Ücret:
300 TL + KDV

Uzman: Zeyrenda

Hayatımdaki en büyük aşkımı işine çevirdim çünkü zamanımın tamamını harekete ayırmak istiyordum ve ilerledikçe gitmek istediğim yolun daha çok uzun olduğunu ve bu yoldan hiç ayrılmak istemediğimi farkettim.

Çocukken bale, jimnastik, su balesi gibi alanları uzun yıllar deneyimledikten ve pek sevemedikten sonra 2013 yılının sonlarına doğru pole ile tanıştım. İlk başlarda çok sevdiğim bir hobimdi ama bu ilişkinin bana yetmediğini ve derinleşmek istediğimi anladıktan sonra işim ve hayatım oldu.

İlk sertifikamı Haziran 2016'da Xpert'ten aldıktan sonra Joy of Pole'dan Pole Beginner ve Pole Intermediate eğitmen eğitimlerini aldım, aynı stüdyonun Mobilite ve Esneklik eğitimine katıldım.
2021'de ise Xpert'ten Pole 3-4 eğitmen eğitimini alarak Pole üzerine bütün seviyeleri tamamladım.

Pole benim için bir spor değil, dans. Yüksek topuklar ve müzikle akarken zamanı kaybediyorum. Pole'un kendi içinde barındırdığı her alanı deneyimlemeyi ve öğretmeyi çok sevsem de benim için koreografiler geri kalan alanlarından zevkli oldu her zaman. Dans etmekten daha çok sevdiğim tek şey ise öğretmek. Bildiğim her şeyi tüm detaylarıyla öğretmeyi çok seviyorum. Öğrencilerime kendi planları doğrultusunda program sunmak ve herkesi kendi sen sevdiği alanı bulmaya teşvik etmek öğretmekle ilgili en sevdiğim süreç.

Pole üzerinde bendy trickler yapmaktan hoşlandığım için başladığım esneklik antrenmanlarımı end range training ve derin esneme ile birleştirdim çünkü en efektif olduğunu düşündüğüm yolu bulmak istedim. Esneklik derslerinde daha çok aktif teknikler kullanmayı tercih ediyorum çünkü aktif esneklik diğer tüm egzersiz alanlarında da kullanılabiliyor. Pasif esnetmeyi sadece ruhumun da dinlenmeye ihtiyacı olduğu zamanlarda tercih ediyorum. Backbend en sevdiğim, en uzun süre deneyimlediğim ve hala deneyimlemeye devam ettiğim esneklik alanı çünkü insan kalple doğar ve kalp açıcılar hem kendi içimize dönmeyi kolaylaştırıyor hem de uzun bir yolda yavaş yürümeyi en iyi öğreten disiplinlerden bence.

Şu anda pole başlangıç, pole teknik, bendy trickler ve pole koreografi dersleri ile esnekliğe giriş ve geriye bükülmeler dersleri üzerine dersler vererek hayatımı devam ettiriyorum.
Birlikte dans etmeyi heyecanla bekliyorum. <3

Yerinizi ayırtmak için aşağıdaki ön kayıt formunu doldurabilir veya nefessyogaegitim@gmail.com adresine yazabilirsiniz. Size en kısa zamanda mail üzerinden geri dönüş sağlanacaktır.

Çalışma Zoom Platformu üzerinden gerçekleşecektir. Görüşmelerin linki sadece katılımcılarla paylaşılmaktadır.Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Online


Yerinizi hemen ayırtın!

Aşağıdaki ön kayıt formunu doldurun, en kısa zamanda etkinlik ile ilgili sizinle iletişime geçelim.