Görüntülemekte olduğunuz etkinliğin tarihi geçmiştir.
Güncel eğitimlerimizi görmek için lütfen tıklayın.
Yoga Uzmanlığı yolunda önemli bir yardımcı kol olan restoratif yoga, B.K.S. Iyengar'ın bir çok hastalığın tedavisinde kullandığı bir yöntem olarak ortaya çıktı.

Restoratif Yoga; yastık, battaniye, blok ve kemer yardımıyla bedenin derin dinlenmeye geçmesini hedefler. Geliştirilen poz gruplarıyla bedenin hedeflenen bölgesinin yeniden inşaası için çalışır. Nefes tekniklerinin de yardımıyla beden pozlarda eforsuz bıraktıkça, parasempatik sinir sisteminin devreye girmesiyle kaslar, omurga ve eklemler rahatlamaya, böylece gerginlik ve acı alanları çözülmeye başlar. Her poz ve poz serileri aynı zamanda doshalar ve chakraları aktive eder. Bu uzmanlaşma programında hedef alana yönelik pozlar ve serileri, pozlarda nefes teknikleri, yardımcı bilgiler olarak dosha, chara bilgileri verilecektir.

Restaratif yoga uzmanlaşma programı sırasında başlangıç ve ileri seviye iki yoga nidra bölümü (uyku yogası) olacak. Metinleri uzmanlaşma programından sonra sizde kullanabileceksiniz.Tarih ve saat: 30 Eylül- 1 Ekim 2017 / 9:30- 17:30

Ücret: 600 TL+ KDV

Erken ödeme indirimi: 500 TL + KDV (11 Ağustos'a kadar)

Nefess Yoga Mezunlarına: 500 TL + KDV

*Eğitim toplam 20 saattir. Bu eğitimi Yoga Alliance Continuing Education saatlerinize saydırabilirsiniz.

Kayıt ve daha fazla bilgi için nefessyogaegitim@gmail.com e-posta adresi ve 0 (506) 027 07 04 no'lu telefondan Helin Kutlan ile iletişime geçebilirsiniz.


Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Nefess Yoga