Nefess Yoga Online Programı devam ediyor!


30 Mart’ta başladığımız online programımızda bu pazar itibariyle 4 haftayı-ilk döngüyü tamamlıyoruz. Sizlerden gelen geri bildirimler ile online sistemin iyi işlediğini, pek çok insanın bu sayede yoga ve meditasyona başladığını, maddi imkanı olan/olmayan herkesin derslere katılabildiğini gördük. Bu süre zarfında derslere katılanlardan aldığımız keyifli mesajlar Nefess Yoga ekibi olarak bizlere ve bu süreçte alan tutan sevgili uzmanlarımıza büyük destek ve motivasyon kaynağı oldu. Bu bağlamda online programımızı* 1 ay daha destek usulüyle sürdürmeye karar verdik.

Bu belirsiz zamanların içinden geçerken Nefess Yoga 9. Yaşını doldurdu. Geleceği ön göremez iken bir yandan da Nefess Yoga’yı sürdürebilmek, sizlere dersler, online programları sunabilmek adına sizlerin desteğinize ihtiyacımız var.

Bu yeni dönemde bir kaç yeni ders daha ilave ederek sürdürdüğümüz program için haftalık 50 TL, aylık 200 TL bir katkı payı öneriyoruz. Kendi imkanlarınızı gözeterek bu öneriden daha azını ya da fazlasını sunabilirsiniz. Bu yaptığınız katkılarla imkanı olmayan katılımcıları, uzmanlarımızı, Nefess Yoga’yı ve çalışanlarını destekliyor olacaksınız.

Görüşmek üzere
Sevgiler,

Nefess Yoga

*Programımız Pazar akşamı güncellenecektir. Buradan takip edebilirsiniz.

“Nefess Online” açıklamasıyla Nefess Yoga’nın hesabına* gönlünüzden geçtiği kadar ve imkanlarınız ölçüsünde katkı sunabilirsiniz.

Yurtdışından derslere katılan ve katkı koymak isteyenler hesap bilgisi için nefessyoga@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçebilir.

*Hesap Bilgileri:

Nevzemin Yoga Hizmetleri
Akbank Moda Şubesi
TR73 0004 6002 5688 8000 0906 89

Açıklama: Nefess Online


Etkinlik Bilgiler

  • Yer: Evde / At Home